Gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów. Zobowiązujemy się do wymiany produktu na nowy, jeżeli ujawnią się w nim wady wynikające z błędów w procesie produkcji.

Nasze ubrania są wykonane z certyfikowanej (GOTS) bawełny organicznej uprawianej bez użycia pestycydów, pochodzącej z kontrolowanych plantacji w Turcji oraz dzianiny bambusowej. Nadruk jest wykonywany w krajach Unii Europejskiej w technologii cyfrowego druku reaktywnego. Z tej samej technologii i niejednokrotnie tych samych drukarni korzystają największe włoskie domy mody. Nadruk posiada certyfikat OEKO TEX 1 (przyznawany wyrobom dla niemowląt). Gwarantujmy zachowanie nasycenia barw przez całe życie wyrobu, które statystycznie jest szacowane na 30 cykli prania (zgodnego z instrukcją na wszywkach: w temperaturze 30 stopni, odwrócone na drugą stronę).

Wyroby sprzedawane w polskim sklepie Dream Nation są wykonane z tych samych materiałów i tej samej technologii, jak ubrania sprzedawane przez nas na rynkach amerykańskim i japońskim.
Podstawą do uznania niniejszej gwarancji jest paragon zakupu (lub faktura vat).

eco_warranty